Tudi Odranci klonili 2:1

NK Odranci : NK Čarda  1:2
Strelci:
Mauko, Granfol

Čarda je še v drugem lokalnem derbiju zapored zmagala z 2:1. Zanimivo, tudi tokrat sta bila strelca Mauko in Granfol. Naši so dobro začeli srečanje in v uvodnih minutah pritisnili domače ter si pripravili nekaj polpriložnosti. Odranci so se uspešno branili, naši so nekajkrat poskusili tudi s streli od daleč. Kljub temu so povedli domači, ki so izkoristili enega izmed hitrih protinapadov. V drugem polčasu je Čarda začela igrati hitreje in bolj kombinatorno. V tem delu igre smo videli številne lepe priložnosti naših in tudi rezultatski preobrat. Po zelo lepo odigranih akcijah sta zadela Mauko in igralec tekme Granfol. V zadnjih 15 minutah tekme pa se je ravnoveje povsem obrnilo saj so domači krenili na vse ali nič. Plod tega je bilo nekaj lepih priložnosti Odrancev, naše pa je spet reševal vratar Kamnik in tudi nekaj vedno potrebne sreče.

Do konca so ostali še trije krogi, v naslednjem pa v Martjance prihaja vselej neugodni Malečnik. Vabljeni!