Prekinitev negativnega niza

NK Veržej : NK Čarda  1:2
Strelci:
Granfol, Mauko

Čarda je v Veržeju prekinila niz porazov in premagala Veržej z 2:1. Tekmo so naši za razliko od prejšnjih kol začeli odlično in po nekaj začetnih akcijah zadeli za vodstvo. Od daleč je z lepim strelom zadel Granfol. Kljub vodstvu so naši še naprej igrali zelo borbeno, čeprav je treba priznati, da so domači vse bolj stopnjevali pritisk na vrata Kamnika. Nekajkrat je odlično posredoval obrambni dvojec Kerčmar, Satler. Tudi drugi polčas so naši začeli odlično, po fenomanalni podaji Horvata je zadel Mauko. Po prejetem drugem zadetku in opravljenih menjavah je domači Veržej popolnoma zagospodaril na igrišču ter tudi dosegel zadetek. Naši so nekajkrat poiskušali iz protinapadov. Zmago je tokrat rešila odlična obramba, vratar Kamnik in nenazadnje tudi nekaj sreče.

Sledi še eno gostovanje in sicer v nedeljo v Odrancih.