18. oktober 2015

Z DVEMA IGRALCEMA MANJ OSVOJILI TOČKO

NK Križevci : NK Čarda  2:2

Strelca: Malačič, Zadravec

Člani so odigrali tekmo ki jo mirne duše lahko uvrstimo med tiste "verjeli ali ne". Potem ko so v prvem polčasu bili veliko boljši od domačih ter si poleg lepega zadetka Malačiča priigrali še vsaj tri 100% priložnosti (2x Recek, Bencik) se je polčas po nepotrebnem prekršku in veliki napaki obrambe vseeno končal z 1:1. Tudi v drugem delu je bila Čarda malenkost boljša velikih priložnosti pa ni bilo na nobeni strani. Po izključitvi Malačiča so terensko premoč prevzeli Križevci in spet zadeli iz nepotrebne prekinitve ter velike napake v obrambi. Ko je rdeč karton dobil še Recek in se je situacija za naše že zdela izgubljena je po prodoru Bencika in zadetku Zadravca le prišlo do več kot zasluženega izenačenja. Do konca se rezultat infarktne tekme na srečo ali pa na žalost več ni spremenil.

Naslednji teden sta na sporedu kar dva domača sosedska derbija. Najprej v sredo ob 15:30 v Martjance prihaja Rakičan, v nedeljo ob 15:00 pa še Mura. VABLJENI!