04. oktober 2015

KLJUB DOBRI PREDSTAVI BREZ TOČK IZ ODRANCEV

NK Odranci :  NK Čarda  3:2

Strelci: Bencik, Malačič

Čarda je proti favoriziranim Odrancem odigrala zelo dobro in z borbeno predstavo bila blizu presenečenju. To je bilo veliko že na začetku, ko so naši po dveh protinapadih prišli do hitrega vodstva 2:0. Iz 11m je zadel Bencik, iz prostega strela pa Malačič. Odranci so po zaostanku pritisnili na plin in z agresivno igro prisili naše v branjenje. Rezultat pritiska so bile napake, ki so botrovale vsem trem odranskim zadetkom ob koncu prvega in na začetku drugega polčasa. Po vodstvu je Odrancem zmanjkalo moči in Čarda je prevzela pobudo ter si v drugem polčasu priigrala kar nekaj priložnosti za izenačenje. Na žalost do tega ni prišlo, čeprav bi si ga naši nogometaši po videnem nedvomno zaslužili.

V nedeljo ob 15:30 bo v Martjancih lokalni derbi proti sosedom iz Rakičana. Vabljeni!