Sponzorji

17. maj 2015

MLADINCI NEODLOČENO, ČLANI PORAŽENI

NK Grad : NK Čarda  3:0

Člani so na gostovanju pri Gradu, kljub številnim izostankom igrali dobro. Igra je bila skozi celotno srečanje enakovredna, razliko na koncu pa je ustvarila neučinkovtost in individualne napake naših. Prvi zadetek - avtogol, je po napaki ožje obrambe nesrečno zabil Recek, Škerlaku pa je domači vratar obranil situacijo 1:1 za izenačenje. V drugem polčasu so naši vse moči usmerili v napad, Škerlak je imel še eno lepo priložnost, domači pa so preko protinapadov še dvakrat zadeli in visoko zmagali.

V nedeljo 24.5.2015 v Martjance prihaja Ljutomer. Tekma bo ob 17:30. Vabljeni!

Mladinci:

NK Križevci : NK Čarda  2:2

Strelec: Papič 2x

Mladinci so v Križevci prikazali odlično igro predvsem v prvem polčasu in ob dveh zadetkih prišli do zanesljivega vodstva. Tudi v drugem so prevladovali, vendar storili dve veliki napaki v obrambi.

Tudi mladinci igrajo naslednji teden doma. V soboto ob 17:00 na ŠRC Martjanci prihajajo Gančani. Vabljeni!