11. april 2015

V ČRENŠOVCIH NEODLOČENO

NK Črenšovci : NK Čarda  1:1

Strelec: Korpič

V Črenšovcih so naši člani po viteškem boju na koncu le osvojili zasluženo točko. Strelec prelepega zadetka za naše je v 83. minuti bil Korpič. Čarda ni začela slabo, imela več posesti žoge in si pripravila nekaj polpriložnosti (Sapač, Bencik). Črenšovci pa so izkoristili že prvo napako naših in povedli. V prvem polčasu nato našim več ni uspevalo nič in trener je že v polčasu izkoristil vse tri menjave. Poteza se je obrestovala, saj so bili naši bolj agresivni in igra je večinoma potekala na polovici Črenšovcev. Zaradi napadalne igre so domači imeli zelo nevarne protinapade, vendar nas je reševal vratar Kuhar. Na koncu je obveljalo pravilo kdor ne da, dobi in naši so bili nagrejeni za borbenost in željo, ki so jo pokazali v drugem polčasu.

Naslednji teden v Martjance prihaja Turnišče. Tekma bo v nedeljo ob 16:30 na igrišču v Martjancih. Vabljeni!