Sponzorji

16. november 2014

Čarda poražena v Kuzmi

NK Tromejnik : NK Čarda  2:0

Čarda je v Kuzmi odigrala solidno tekma, na žalost pa je bila borbenost premalo za osvojitev točk. Naši so začeli boljše od domačih in si v prvih minutah priigrali dve 100 % priložnosti. Potem ko je strel Matisa vratar odbil žogo na noge Škerlaku je ta zadel prazna vrata, vendar na žalost iz prepovedanega položaja. Sam pred vratarjem se je znašel tudi Bencik, še enkrat pa se je izkazal vratar Šafer. Bo napaki v obrambni vrsti pa je bila Čarda kaznovana in domači so povedli. V drugem polčasu je Tromejnik prestavil v višjo prestavo, naši pa so pretili predvsem iz protinapadov. Za izenačenje je dve lepi priložnosti zapravil Škerlak eno pa Bencik. Ob ofenzivi naših proti koncu srečanja, je Tromejnik zadel še drugič in tekma je bila odločena.

V nedeljo še zadnja tekma jesenskega dela. Ob 13:30 v Martjance prihajajo Črenšovci. Vabljeni!