Sponzorji

31. oktober 2014

Minimalni poraz v Ljutomeru

NK Ljutomer : NK Čarda  1:0

Člani so po slabi predstavi v prvem polčasu izgubili v Ljutomeru, čeprav bi lahko v drugem polčasu z malo več sreče prišli tudi do točke. Domači so bili boljši in si v prvem polčasu priigrali tri lepe priložnosti. V zadnji minuti prvega polčasa so tretjo tudi izkoristili in povedli. Naši so bili nevarni le enkrat in sicer po prostem strelu Andrejča, ko je žoga le za las zgrešila levi zgornji kot domačih vrat. V drugem polčasu je Čarda igrala nekoliko bolje, domači pa so bili nevarni iz protinapadov. Po prestrogi enajstmetrovki bi lahko Ljutomer končal tekmo, vendar je vratar Kuhar strel obranil. Nato je za izenačenje bil blokiran Sapačev strel iz bližine.

Naslednji teden v Martjance prihajajo Beltinci. Tekma bo v nedeljo ob 14:00. Vabljeni!