19. oktober 2014

Čarda boljša od Serdice

NK Serdica : NK Čarda  0:2

Strelci: Ošlaj B., Roškar

Člani so v nedeljo premagali zadnjeuvrščeno Serdico z 2:0. Naši so začeli zelo ofenzivno in si že v prvem polčasu priigrali nekaj 100 % priložnosti (3 x Gjerek, 2 x Korpič in 1 x Bencik). Serdico je reševal vratar Svetanič, nekaj protinapadov Serdice pa je prav tako ostalo neizkoriščenih. Na srečo pravilo "kdor ne da, dobi" tokrat ni obveljalo po zaslugi lepe akcije naših, ko se je sam pred vratarjem odlično znašel Ošlaj Blaž in v zadnji minuti zadel za 0:1 za Čardo. Drugi polčas so domači dvignili nivo igre in naši več niso prihajali do lepih priložnosti. Na srečo je kmalu lep protinapad izkoristil Roškar in Čarda je povedla 2:0. Do konca tekme je bilo še nekaj polpriložnosti na obeh straneh, rezultat pa se več ni spremenil.

V nedeljo ob 14:00 prihaja v Martjance drugouvrščeni Grad. Vabljeni!