03. maj 2014

Padel tudi drugi sosed

NK Čarda : NK Kema Puconci  2:1
Strelci: Ošlaj B., Papič

Mladinci Čarde so po zmagi nad Rakičanom premagali še nogometne sosede iz Puconcev. V nemogočih razmerah (močan veter) naši tokrat niso bili tako prepričljivi, gostje iz Puconcev pa so pokazali da so dobra ekipa. V prvem polčasu je imela Čarda terensko premoč, najlepšo priložnost je zapravil Papič. Pomoč vetra so izkoristili gostje, ko je prosti strel skoraj iz polovice igrišče z veliko hitrostjo končal v čistih rašljah vratarja Buzetija. Naši se niso zmedli in v drugem polčasu nadaljevali z napadalno igro, gostje pa so prežali na nevarne protinapade. Čarda je zadela iz dveh kotov, prvič je Ošlaj izkoristil napako vratarja, le nekaj minut pred koncem pa je za zmago z glavo zadel Papič.

Mladinci v soboto ob 17:00 gostujejo na Fazaneriji proti vodilni Muri 05. Vabljeni!