30. marec 2014

Navijači popeljali Čardo do zmage

NK Čarda : NK Tromejnik  2:1
Strelci za Čardo: Gjerek, Legenič

Člani so z veliko mero borbenosti in tudi nekaj športne sreče premagali ekipo iz Kuzme z 2:1. Ob bučni podpori s tribun so naši začeli nekoliko podjetneje od gostov in presenetljivo prevzeli pobudo na začetku tekme. Vendar so bili bolj nevarni nogometaši Tromejnika, ki pa svojih priložnosti niso izkoristili. So pa zato naši, ki so polepih akcijah Rističa, Legeniča in Gjereka v dveh minutah dosegli dva gola. Drugi polčas so gostje vse stavili v napad, kar se jim je hitro obrestovalo. V 55. minuti so znižali iz prostega strela, nakar je sledil napet zaključek tekme. Čarda bi lahko zaključila tekmo prej, priložnosti sta zapravila Ristič in Vogrinčič, strel Kološe pa je bi izbit iz golove črte.

Slike na:

Naslednji teden naši gostujejo v Šmarju pri Jelšah, potem pa v Martjance prihaja Nafta.