06. oktober 2013

Kljub dobri igri spet visok poraz

NK Čarda : NK Ljutomer  1:4
Strelec: Bencik

Čarda nadaljuje serijo porazov, tokrat so bili boljši nogometaši Ljutomera. Začetek tekme je bil za naše odličen, že v uvodnih minutah je po strelu Sapača zadel Bencik. Na žalost pa so naši po katastrofalni napaki ožje obrambe takoj prejeli izenačujoči zadetek. To naše ni zmedlo, saj so bili veliko boljši od gostov. Najlepše priložnosti so zapravili Bencik, Kološa in Sapač. V drugem polčasu je bila igra bolj izenačena. Priložnost tekme je po protinapadu Bencika uspešno anuliral gostujoči vratar Kuzma. Kmalu je sledil ključni dogodek tekme, ko je po napaki Pucka pordečel Kološa, gostje pa so takoj za tem povedli z dvema zadetkoma prednosti. Da je res odličen vratar, je Kuzma dokazal ob koncu srečanja, saj je s skrajnimi močmi najprej zaustavil strel Bencika z glavo nato pa še njegovo odbito žogo. Da je bila sreča tokrat na strani gostov pa je z evrogolom v zadnji minuti potrdil kapetan gostov, ki je z 30 m zadel zgornji levi kot ter postavil končni izid.

Pred našimi je prekmurski derbi, v Martjance prihaja ekipa Grada. Tekma bo v nedeljo ob 15:30. Vabljeni!