Sponzorji

29. september 2013

Spet težek poraz na gostovanju

ND Beltinci : NK Čarda  5:0

Člani NK Čarde so še enkrat visoko izgubili na gostovanju. Naši so v Beltincih začeli tekmo samozavestno in po začetnem otipavanju celo prevzeli pobudo v igri. Na žalost pa po napaki in neodločnosti na sredini igrišča prejeli zadetek po hitri domači akciji z desne strani. Do konca polčasa so se naši trudili da bi izenačili, vendar ob najbolj nepravem času prejeli še drugi zadetek. Po napačni postavitvi pri kornerju na drugi vratnici je v zadnji minuti prvega polčasa zadel Slavič. V drugem so se naši poskušali upirati, vendar se je poznala odsotnost Čarnija in Andrejča. Beltinci so imeli kar nekaj lepih priložnosti, vendar se je izkazal vratar Kuhar. Pri rezultatu 3:0 bi moral sodnik izključiti vratarja Beltincev, ki je zunaj 16m prostora s prekrškom zaustavil Bencika, ki je poškodovan moral zapustiti igrišče. Čisto na koncu pa je častni zadetek iz 11m po roki domačih zapravil Recek.

Kompleks gostovanj bodo naši skušali zaceliti z dvema domačima pomurskima derbijema. Najprej to nedeljo ob 16:00 v Martjance prihaja Ljutomer nato pa še Grad. Vabljeni!