Sponzorji

08. september 2013

Proti Šmarju neodločeno

NK Čarda : NK Šmarje  0:0

Člansko moštvo Čarde je še v drugi domači tekmi odigralo neodločeno. Po hudem porazu v Kuzmi so se naši pobrali in tokrat zaigrali veliko bolje. Tekma je bila zelo izenačena z malo priložnostmi na obeh straneh. Gostje so bili nevarni po prekinitvah, naši pa v protinapadih. Proti koncu prvega polčasa so naši začeli prevzemati pobudo in po odlični podaji Bencika je bil zaustavljen Kozic, zaradi česar so gostje ostali brez enega igralca. Na račun tega je Čarda v drugem polčasu povsem zagospodarila na igrišču, vendar si je le stežka pripravljala priložnosti za zadetek. Omenimo tri, Bencik je že zadel vendar iz nedovljenega položaja, Harijev strel po lepi akciji Rističa je blokirala gostujoča obramba, na koncu je strel Bencika odlično zaustavil vratar Šmarja. Na koncu je ostalo pri nepopularnih 0:0, našim pa gre vseeno čestitka za prikazano borbenost.

Čarda v soboto gostuje v Lendavi, nato pa v Martjance prihaja Dravinja.