Sponzorji

01. september 2013

Tromejnik bojši s kar 4:0

NK Tromejnik : NK Čarda  4:0

Čarda tokrat ni pokazala nivoja igre iz prvega kola in zasluženo izgubila proti razpoloženim igralcem Tromejnika. Naši niso začeli slabo. Po začetnem otipavanju so prevzeli pobudo in dve lepi priložnosti je imel Bencik. Naši so bili zelo nevarni tudi iz kornerjev. Nato pa sta se našim pripetili dve napaki v obrambi in gostje so na polčas odšli z 2:0. Čarda se v drugem polčasu ni predala in skušala pritisniti domače ter znižati izid. Najlepšo priložnost je zapravil Lovrenčec, ki je streljal prek vrat. Proti koncu tekme je našim zmanjkovalo moči in domači so po dveh uspešno izvedenih protinapadih dokončno odločili zmagovalca. Rezultat bi na koncu lahko bil še višji vendar je nekajkrat odlično posredoval vratar Kamnik.

Kljub porazu se naši nogometaši že veselijo nove preizkušnje v Martjancih. V nedeljo bo pri nas gostovala ekipa Šmarja pri Jelšah. Tekma bo ob 17:00. Vabljeni!