16. junij 2013

Prvenstvo zaključili z zmago

NK Čarda : NK Zreče  3:2
Strelci: Horvat Z., Kos, Zadravec

Čarda je v zadnjem krogu premegala ekipo iz Zreč s 3:2. Kljub temu, da so bili naši skozi cel prvi polčas veliko boljši nasprotnik in si priigrali vsaj osem 100% priložnosti, je rezultat prvega polčasa kazal 0:2 za goste, ki so izkoristili dve neuspešni ofsajd zanki. V drugem polčasu smo še naprej spremljali simultanko Čarde in gostje praktično niso več prečkali sredine igrišča. Prvi je mrežo načel Horvat Zoran, ki je zadel iz 11m po prekršku nad Maukom. Samostojni prodor po desni strani je izkoristil Kos Uroš, na koncu je še eno lepo akcijo zaključil Zadravec Sandro.

NK Čarda Martjanci je sezono 2012/2013 zaključila na 6. mestu. Dosegla je 11 zmag, 10 porazov in 5 neodločenih izidov. Čestitke vsem igralcem in trenerjem!