25. maj 2013

Poraz tudi proti Malečniku

NK Čarda : NK Malečnik  1:4
Strelec: Horvat Z.

Čarda nadaljuje negativno serijo rezultatov. Tokrat so bili naši še posebej oslabljeni saj je manjkalo kar 7 igralcev. Kljub temu pa si igralci ne bi smeli dovoliti spet katastrofalnega uvoda v tekmo, Malečnik je namreč povedel že v prvi minuti. Do nove napake naše obrambe je prišlo v 20 minuti ko je prekršek storil vratar Šantavec, gostje pa so povedli z 2:0. Čarda je nekajkrat poiskušala od daleč, vendar resnih priložnosti ni bilo. Drugi polčas so naši odigrali veliko bolje, žogo so spustili na zemljo in igrali kombinatorno ter imeli kar nekaj priložnosti za zadetek. Malečnik je čakal na protinapade in dva od teh tudi izkoristil. Častni zadetek je Čarda zadela po kotu, ko je z glavo zadel Horvat Zoran. Do konca tekme so naši igrali borbeno, vendar spremembe rezultata več ni bilo.

Sledita dve gostovanji in sicer v Veržeju in Ljutomeru.