19. maj 2013

Dve izključitvi in poraz v Rakičanu

NK Rakičan : NK Čarda  3:1
Strelec: Pavel U.

Derbi v Rakičanu se je za naše začel dobro saj so prevzeli pobudo in si v prvem polčasu priigrali nekaj lepih priložnosti (Pavel U. in Mauko). Čarda je bila zelo nevarna tudi po prekinitvah. Najlepšo priložnost za zadetek je zapravil Pavel U. ko sta z Maukom odlično izvedla protinapad, z dvojnimi podajami preigrala celo obrambo, Pavel pa je v situaciji 1 na 1 z vratarjem ustrelil prek vrat. Tudi domači so prikazali zelo borbeno igro in bili nekajkrat v izgledni situaciji za zadetek, vendar so tudi oni naleteli na izredno razpoloženega Pršo.
Drugi polčas se je za naše začel še bolje saj je Pavel Uroš iz prostega strela mojstrsko zadel prek živega zidu. Odločilni trenutek tekme se je pripetil kmalu za tem. Po preigravanju je domači branilec grobo zaustavil Mauka, ta pa je refleksno odreagiral za kar je prejel rdeči karton. Rakičan je prevzel vajeti igre v svoje noge ter po veliki napaki Škafarja izenačil. Kmalu so domači tudi povedli, in sicer po podaji iz kota in strelu z glavo. Ko je bil izključen še Pavel G. (2 rumena) in so domači izkoristili še en protinapad pa je bilo dvomov o zmagovalcu konec.

Naši v zadnjem času igrajo toplo-hladno. Ali po hladnem tušu v Rakičanu prihaja topla sobota s tekmo proti Malečniku? V soboto ob 16:00. Vabljeni!