11. maj 2013

Nesrečen poraz z Odranci

NK Čarda : NK Odranci  1:2
Strelec: Horvat Z.

Čarda je na domačem igrišči prikazala drugačen obraz kot prejšnji teden v Kuzmi. Tokrat so naši igrali zelo borbeno, posebej dobro pa so začeli srečanje saj so takoj prevzeli pobudo in si tudi pripravljali lepe priložnosti (Mauko, Flisar), nevarni so bili tudi iz prekinitev (Škafar). Tudi gostje iz Odrancev so igrali borbeno tako, da smo spremljali zelo zanimivo srečanje. Prvi so zadeli naši, ko je po lepi podaji, žogo odlično sprejel Horvat Zoran in zadel dolgi vratarjev kot. Naši so tudi po danem zadetku igrali napadalno (po lepi akciji Krajnca je za malo prekratek bil Horvat). V zadnji minuti prvega polčasa pa so gostje izkoristili napako sodnika, ki po dolgi podaji vratarja Odrancev ni piskal očitnega prekrška nad Škafarjem in izid spretno izenačili. Drugi polčasa smo spremljali podobno razmerje moči, s tem da so si gostje iz protinapadov ustvarjali lepše priložnosti kot Čarda. Eno izmed teh je po napaki naše obrambe in odbiti žogi izkoristil Sreš. Naši se niso predali in vse moči usmerili v napad. Blizu zadetka je bil Flisar iz prostega strela, Mauko in Horvat sta bila za malo prekratka po predložku Krajnca, prav tako je Mauko bil nepravilno ustavljen v 16m prostoru vendar je sodniška piščalka ostala nema. Tudi gostje so imeli lepe priložnosti po hitrih protinapadih, dvakrat je situacijo 1:1 uspešno rešil Prša. Gostje iz Odrancev so tako srečno in spretno odnesli tri točke iz Martjancev.

Čarda naslednji teden gostuje v sosednjem Rakičanu, tekma pa bo v nedeljo ob 10:30.