05. maj 2013

Polom Čarde v Kuzmi

NK Tromejnik : NK Čarda  7:1
Strelec: Krajnc

Naši so v Kuzmi ob spet številnih izostankih doživeli visok poraz s kar 7:1. Zlasti katastrofalen je bil uvod v tekmo saj so naši v prvih 8 minutah prejeli kar 4 gole (2 po očitnih napakah sodnika, 2 po lastnih osnovnih napakah). Tako je bila tekma odločena še preden se je sploh začela. Po uvodnem šoku so Čardaši le zaigrali bolje in si do polčasa priigrali dve priložnosti. Mauko je že zadel, vendar je spet zagodla tokrat zares slaba sodniška trojka (ofsajd), veselje Pavlu pa je preprečil domači vratar. Zelo razigrani domači igralci so do polčasa zadeli še enkrat ter povišali na 5:0. V drugem polčasu je tempo upadel, igra pa je večinoma potekala na sredini igrišča. Domači so izkoristili še dva protinapada, pri Čardi je enkrat poskusil Mauko, napako domače obrambe za častni zadetek pa je izkoristil Krajnc Uroš.

Kljub porazu so naši ostali na 5. mestu 3. SNL, v soboto pa bo na sporedu še tretji zaporedni prekmurski derbi. Ob 17.00 v Martjance prihajajo šestouvrščeni Odranci. Vabljeni!