Sponzorji

21. april 2013

Kljub borbeni igri visok poraz

NK Šmarje pri Jelšah : NK Čarda  4:0

Čarda je pri vodilnem Šmarju doživela visok poraz. Naši nogometaši tokrat kljub borbeni igri niso bili kos zelo učinkoviti igri Šmarčanov. V prvem polčasu so držali ravnotežje vse do 20. minute, potem pa so domači po hitri akciji in zares lepem zadetku povedli. Po prejetem zadetku so čardaši poskušali vzpostaviti ravnotežje, vendar kmalu prejeli še drugi zadetek. Nato je koncentracija naših povsem popustila in do konca polčasa so Šmarčani zadeli še dvakrat in tekme je bilo konec. V drugem polčasu je tempo igre popustil in naši so uspeli vzpostavili ravnotežje. Kljub temu si kakšnih vidnih priložnosti niso uspeli pripraviti, domačim pa je nadaljnje zadetke preprečil spet odlični Prša.

Naslednji krog Čarda igra doma, tokrat proti Kovinarju iz Štor. Tekma bo na praznično soboto 27.4.2013 ob 16:30 na igrišču v Martjancih. Vabljeni!