Sponzorji

14. april 2013

Prša rešil točko

NK Čarda : NK AHA EMMI Bistrica  0:0

Članska ekipa NK Čarda je še drugič zapored igrala 0:0, s to razliko, da so bile, glede na tekmo v Dravogradu prejšnji teden, vloge tokrat zamenjane. Naši so namreč imeli pobudo, gostje iz Slovenske Bistrice pa lepše priložnosti za zadetek.
Nogometaši Čarde so začeli srečanje zelo nervozno. Gostje so to izkoristili in bili v prvih 10 minutah bolj nevarni. Nato je Čarda prevzela pobudo, vendar si do konca polčasa ni priigrala nobene priložnosti (enkrat je od daleč poskusil Mauko). Zato so pa gostje bili zelo nevarni iz protinapadov in samo njihova nespretnost in nekaj odličnih obramb Prše je obdržalo rezultat polčasa 0:0. V drugem polčasu smo gledali identično sliko kot v prvem - jalovo premoč naših in odlične tudi 100% priložnosti gostov. Na srečo je bil vratar Prša vsakič na pravem mestu in tudi ob situacijah ena na ena ostal nepremagan. Polpriložnosti za Čardo so imeli Horvat Zoran, Pavel Uroš, Mauko Mitja, tokrat zelo slab sodnik Vivod bi lahko piskal 11m nad Krajncem. Na koncu je ostalo pri 0:0. Pohvaliti velja obrambno vrsto, ki je že drugo tekmo ostala na ničli. Upamo da se bo na naslednjih tekmah odprlo tudi našim napadalcem.

Naslednjo priložnost bodo imeli v soboto v Šmarju pri Jelšah.