10. marec 2013

Poraz v generalki pred prvenstvom

NK Črenšovci : NK Čarda  5:4
Strelci: Flisar, Horvat Z., Gjerek, Gjergjek

Člani so odigrali zadnjo pripravljalno tekmo pred prvenstvom in v Črenšovcih izgubili s 5:4. Posebej slab je bil uvod v tekmo, ko so naši igralci praktično le spremljali domače kako igrajo nogomet. Rezultat zmedenosti so bili kar 4 prejeti zadetki v prvih 20 minutah. Naši so nato po nekaj izvedenih spremembah in rošadah le zaigrali bolje in stopnjevali pritisk na vrata Črenšovcev. Do polčasa sta zadela Flisar in Horvat Z. V drugem polčasu so naši nadaljevali z dobro igro in si ustvarjali številne priložnosti, domači pa so le stežka prečkali sredino igrišča. Po zadetku Gjereka so se naši približali le na gol zaostanka in že je kazalo na popoln preobrat. Na žalost smo nato po napaki vratarja prejeli še en zadetek, ob koncu srečanja pa je za Čardo lep zadetek dosegel Gjergjek.

Čarda bo v nedeljo začela spomladanski del prvenstva pri Gradu.