10. februar 2013

Prva tekma, prva zmaga

NK Čarda : NK Turnišče  3:2
Strelci: Flisar 2x, Barbič

Naši so odigrali prvo pripravljalno srečanje in premagali nogometaše Turnišča. Kljub prisotni neuigranosti so naši prikazali dobro in borbeno predstavo ter zasluženo zmagali. Čarda je imela na začetku rahlo terensko premoč in tudi nekaj lepih priložnosti, tudi nogometaši Turnišča so igrali odprt nogomet in bili zelo nevarni iz protinapadov. Za naše je dvakrat v prvem polčasu zadel Flisar (prvič iz prostega strela, drugič iz roba kazenskega prostora). Na polčasu je bilo 2:1, Turnišče je zadelo po lepi akciji iz kornerja. V drugem delu je bila igra še bolj izenačena, vsaka ekipa pa je zadela po enkrat. Po podaji iz kota je za Čardo z glavo zadel Brabič.

Čarda bo naslednjo tekmo odigrala v soboto proti ptujski Dravi, kraj in čas pa še nista točno definirana.