Sponzorji

28. oktober 2012

Iz Malečnika s točko

NK Malečnik : NK Čarda  0:0

Čarda se je iz vselej neugodnega gostovanja v Malečniku vrnila s točko. Naši so prvi polčas začeli zelo spodbudno. Kmalu so si vzpostavili občutno terensko premoč in nanizali nekaj lepih priložnosti (Mauko, Flisar, Pavel, Gjergjek). Nažalost pa učinkovitost tokrat ni bila na ravni prejšnjih tekem in naši nikakor niso mogli premagati domačega vratarja. Malečnik v prvem polčasu ni imel izrazitih priložnosti, naša obramba je delovala sigurno. Tudi drugi polčas se je začel podobno. Naši so napadali in ko je bil nad Šipošem storjen prekršek za 11m je bila Čarda blizu zmage. Nažalost pa je davek v najbolj neugodnem trenutku vzela izredno slaba travnata površina in Recku je ob strelu spodrsnilo, žoga pa je zletela prek vrat. Kmalu zatem je naši obrambi ušel napadalec Malečnika in Recek je po prekršku pordečel. Z igralcem manj se je igra povsem izenačila in tudi domači so prišli do nekaj polpriložnosti. Kljub temu je ostalo pri 0:0.

V soboto pa poslastica, v Martjance prihaja vodilni Veržej.