24. oktober 2012

Z zmago proti Gradu v polfinale pokala

NK Grad : NK Čarda  1:2
Strelci: Gjergjek, Cipot

Čarda je med tednom na Gradu zmagala v četrtfinalu pokala MNZ Murska Sobota. Naši so uspeli zadržati zmagovalno formo. Čeprav z nekoliko spremenjeno postavo je Čarda igrala zelo kombinatorno in kmalu po začetku popolnoma prevladala v igri. Po nekaj zapravljenih priložnostih sta zadela Gjergjek in Cipot. Potem ko so naši nadaljevali z lepo igro pa se je ustavilo pri učinkovitosti (vsaj štiri 100% priložnosti) in polčas se je končal z le 2:0. Tudi domači so prišli dvakrat sami pred Pršo, ki pa je bil obakrat zmagovalec dvobojev. V drugem polčasu je imela Čarda še nekaj lepih priložnosti, domači pa so uspeli znižati rezultat v protinapadu. Na srečo naši niso popuščali v borbenosti in so tekmo tudi z nekoliko previdnejšo igro pripeljali do zmagovitega konca.