21. oktober 2012

Zadeli sedmico proti Rakičanu

NK Čarda : NK Rakičan  7:0
Strelci: Gjergjek, Flisar, Barbič, Škafar, Mauko, Pavel U., Horvat Z.

Čarda je dosegla rekordno domačo zmago odkar nastopa v 3. SNL. Tokrat smo gledali nogometno rapsodijo v vijoličnem. Naši so krenili v srečanje odločno in po začetnem otipavanju nanizali nekaj lepih priložnosti. Gostje iz sosednjega Rakičana so vzdržali do 30 minute, ko je gol dosegel Gjergjek. Do konca polčasa sta zadela nato še Flisar in Barbič. V drugem polčasu so naši nadaljevali z dobro igro in niso popuščali. Kmalu je na 4:0 povišal Škafar. Rakičan si je pripravil nekaj polpriložnosti, vendar je bila vselej na mestu obramba na čelu z vratarjem Pršo in kapetanom Kerčmarjem. Ko sta zadela še Mauko in Pavel pa je bil Rakičan potopljen. Na koncu sta redko videno akcijo izpeljala Horvat Zoran (ki je zadel) in Gjergjek Damjan, ko sta po treh dvojnih podajah s petami v slogu največjih mojstrov izigrala celotno obrambo Rakičana in izvabila stoječe ovacije domačih gledalcev. Sedem različnih strelcev za sedmico proti Rakičanu. Neprecenljivo!

Čarda naslednji teden gostuje pri vselej neugodnem Malečniku, nato pa sledijo domači pomurski derbiji proti Veržeju in Ljutomeru.