01. oktober 2012

Zmaga v Štorah

NK Kovinar : NK Čarda  2:4
Strelci: Gjergjek, Zadravec, Kerčmar, Kouter

V šestem krogu so naši nadaljevali tradicijo dobrih iger in rezultatov na gostovanjih. Tokrat so premagali Kovinar Štore s 2:4. Po začetnem otipavanju in rahli terenski premoči naših so prvi zadeli domači. Našim je preobrat uspel že pred polčasom saj sta v 44. in 45. minuti zadela Gjergjek in Zadravec. Drugi polčas se je začel enako kot se je končal prvi. Naši so igrali dobro in po golu Kerčmara je že kazalo na zanesljivo zmago naših. Vendar je nato spet sledil nerazumljiv padec in naši so dovolili Štoram da so se ob koncu srečanja vrnili v igro. V napeti končnici so nato naši vseeno uspeli kaznovati preveč odprto igro in po golu Kouterja je bil zmagaovalec končno odločen. Naše je treba pohvaliti za borben nastop in na koncu zasluženo zmago.

Dvig prepotrebne samozavesti je bil nujen saj prihaja v soboto ob 16.00 v Martjance Tromejnik. Vabljeni!