09. september 2012

Sreča tokrat obrnila hrbet

NK Čarda : NK Dravograd  1:2
Strelec: Gjerek

Tudi druga tekma na domačem terenu se je končala s porazom Čarde. Naši so bili spet hendikepirani z izostankom velikega števila igralcev, tako da je na igrišče stopila spet spremenjena enajsterica. Tekma se je začela zdaj že v slogu tradicije tekem proti Dravogradu, trdo z maloštevilnimi priložnostmi in z veliko dvobojev na sredini igrišča. Prvi polčas se je končal z 0:0. V drugem se je srečanje vseeno malo razživelo in po lepi akciji je zadel Gjerek in povedel naše v vodstvo. Gostje so pritisnili in hitro uspeli izenačiti. Bolj se je bližal konec srečanja bolj nevarni so postajali Dravograjčani in za nevedeno so bili v zadnji minuti tudi nagrajeni. Po napaki ožje obrambe so dosegli sploh prvo zmago v medsebojnih srečanjih s Čardo.

Naslednji teden naši potujejo v Slovensko Bistrico.