03. september 2012

Šokantna tekma s srečnim koncem

ND Beltitinci : NK Čarda  4:5
Strelci: Šipoš 2x, Recek, Pavel U., Horvat Z.

Tokratno predstavo naših članov si bodo zapomnili vsi prisotni Čardini navijači. Kljub srečnemu koncu so bili po tekmi praznih glav in uničenih živcev. Kaj drugega reči po vodstvu 4:0 in prepričljivi igri prvih 60 minut, nato v naslednjih 20 minutah spektakularna vrnitev Beltincev in izenačenje, ter zmagovit zadetek Horvat Zorana 5 minut pred koncem in zapravljena 100% priložnost Beltincev za izenačenje minuto pred koncem.

Čarda je tokrat zaigrala v bolj popolni sestavi, kar se je takoj poznalo na igrišču. Naši so od začetka narekovali tempo igre in vrstili organizirane napade. Po nekaj lepih akcijah in priložnostih je po prekršku nad Šipošem iz 11m zadel Recek. Tudi po zadetku so naši nadaljevali s čudovitimi akcijami in plod tega sta bila zadetka Šipoša in Pavla U. Domači so imeli nekaj priložnosti vendar je bila obramba s Pršo na čelu vedno na mestu. Tudi drugi polčas se je začel enako. Sicer so domači v polčasu opravili dve menjavi in zaigrali nekoliko napadalnejše. Naši so to izkoristili in po samostojnem prodoru s polovice igrišča je zadel Šipoš. Zdelo se je da bo Beltinska mreža napolnjena do vrha. Po nespametni 11m pa se je zgodil popoln preobrat in kmalu je bila napolnjena Čardina mreža. Beltinci so izkoristili padec moči naših in nesigurnost v obrambi ter v pičlih 20 minutah zabili še 3 gole. Po izenačenju so krenili na vse ali nič, kar so naši izkoristili in po lepem protinapadu Lovrenčeca je zadel Horvat Zoran in poskrbel za prve tri točke v letošnji sezoni. Domači bi skoraj izenačili na 5:5, vendar je po gneči v Čardinem kazenskem prostoru žoga na srečo šla prek vrat.

V dveh tekmah te sezone smo videli atraktivno igro naših in samo želimo si lahko, da bo tako tudi to soboto ko v Martjance prihaja neporaženi Dravograd! Vredno ogleda.