V POKALU USPEŠNO PREK DRUGE OVIRE

POKAL MNZ MS

NK Goričanka : NK Čarda  1:4

Strelci: Malačič 2x, Cmor, Bushaj

Naši so uspešno preskočili tudi drugo oviro v pokalnem tekmovanju MNZ MS. Na gostovanju v Rogaševcih so zanesljivo premagali oslabljeno Goričanko. Kljub občutni terenski premoči in številnih zapravljenih 100% priložnostih, so naši zadeli šele ob koncu polčasa. Iz prostega strela je zadel Malačič. V drugem smo gedali isto sliko in popolno prevlado naših. Malačič je svojo borbenost nadgradil še z lepim zadetkom od daleč, Cmor in Bushaj pa sta se sama znašla pred vratarjem in potrdila zmago.

03. september 2018

TUDI NA DOMAČI UVERTURI ZANESLJIVA ZMAGA

PNL

NK Čarda : NK Slatina  3:0

Strelci: Bencik 2x, Korpič

Tudi prva domača tekma v novi Pomurski nogometni ligi se je izšla po željah čardinih navijačev, saj so lažje od pričakovanj premagali goste iz Radencev. Že od prve minute so naši zagospodarili na igrišču in nizali lepe priložnosti, nakajkrat je odlično posredoval vratar Slatine. Krona agresivne igre sta bila dva zadetka Bencika, ki se je 2x lepo znašel pred golom Slatine. Tudi v nadaljevanju smo gledali terensko premoč naših in redke napade gostov. Pred koncem je za piko na i poskrbel Korpič, ki je s 30 m zabil "evrogol" kakršnega na igrišču v Martjancih že dolgo nismo videli.

Naslednji teden naši gostujejo na lokalnem derbiju vodilnih moštev PNL v Rakičanu!

27. avgust 2018

ZMAGA ČARDE V KRIŽEVCIH

Člansko moštvo je uspešno začelo s tekmovanjem v novi Pomurski nogometni ligi. V 1.kolu so v gosteh premagali Križevce s 3:0. Naši dobre igre, terenske premoči in kar nekaj lepih priložnosti v prvem polčasu niso kronali z zadetkom, tako da se je na polčas odšlo z neodločenim izidom. V drugem je nato zadel Bencik. Domači so skušali izenačiti, naši pa so to kaznovali in še dvakrat zadeli (Malačič, Horvat).

V nedeljo ob 17:00 naše čaka prva domača tekma in sicer proti Slatini iz Radencev. VABLJENI!

18. avgust 2018

ČARDA PREMAGALA INTERBLOCK

NK Interblock : NK Čarda 2:4 (Recek 2x, Bencik, Titan T.)

Člansko moštvo je odigralo še zadnjo pripravljalno tekmo in sicer se je v Ljubljani pomerilo z NK Interblock. Naši so dvakrat zaostajali na koncu pa preobrnili rezultat in zmagali s 4:2.

13. avgust 2018

V POKALU NAPREDOVALI ČLANI IN MLADINCI

Člansko moštvo je v 1. krogu pokala MNZ Murska Sobota v Martjancih premagalo Puščo s 6:0. Mladinci so se izkazali v Ljutomeru ter premagali domače s 3:2.

Člani:

NK Čarda : NK Pušča  6:0 (Bencik 3x, Horvat 2x in Titan G. 1x)

Mladinci:

NK Ljutomer : NK Čarda 2:3 (Potrbin, Cmor, Lorbek)

04. avgust 2018

ČARDA OSVOJILA OBČINSKI TURNIR

Člansko moštvo je v soboto osvojilo 1. mesto na Turnirju Občine Moravske Toplice v velikem nogometu. Naši so v prvi tekmi premagali Bogojino, v drugi pa izgubili proti domačinu NK Rotunda. Ker so vse tri ekipe imele enako število točk je odločala gol razlika.

NK Rotunda : ŠD Bogojina  1:2

NK Čarda : ŠD Bogojina  4:1 (Bencik in Cmor 2x)

NK Čarda : NK Rotunda  1:2 (Bencik)

01. avgust 2018

USPEŠEN UVOD V NOVO SEZONO

Člansko moštvo je uspešno začelo s pripravami za novo sezono. V prvem prijateljskem srečanju so naši premagali Gančane z 2:1. Strelca sta bila Andrejč in Korpič.

V soboto 4.8.2018 je na sporedu občinski turnir v Selu. Čarda bo igrala ob 16:30 proti Bogojii in ob 18:00 proti Selu.

05. oktober 2017

FARE football people action weeks 2017

NK Čarda Martjanci se bo tudi letos pridružila kampanji za nogometne navdušence po vsem svetu Football People action weeks 2017. NK Čarda Martjanci bo v sklopu tega organizirala različne FARE turnirje in tekme ter FARE okroglo mizo s turnirjem v namiznem nogometu.

V našem društvu organiziramo dogodke v okviru Football People Action Weeks že trinajsto leto zapored. Izkušnje iz preteklih let kažejo, da so tovrstne aktivnosti zelo pomembne saj veliko ljudi spozna problematiko diskrimicije v športu in istočasno izrazi podporo našemu klubu. Sodelujoče spodbujamo k igranju nogometa in k večji tolerantnosti do tistih, ki so na kakršenkoli način drugačni.

23. april 2017

ODRANCI ODNESLI VSE TRI TOČKE

NK Čarda : NK Odranci  1:4

Strelec: Bencik

Čarda je po dveh zmagah zabeležila poraz proti tretjeuvrščenim Odrancem. Tekma se je začela silovito z obeh strani, kjer sta tekmeca kaznovala skoraj vsako storjeno napako v fazi branjenja. Na žalost so bili bolj koncetrirani gostje ki so povedli z 1:3. Naši so ob igralcu več v drugem polčasu zaigrali veliko bolje in imeli terensko premoč. Po dveh zapravljenih priložnosti za izenačenje pa so gostje izkoristili protinapad in zapečatili zmago.

V sredo Čarda odhaja k Gradu, v nedeljo 30.04.2017 pa bomo v Martjancah gostili sosedski derbi z Rakičanom. Tekma se začne ob 17:00. VABLJENI!